Fast Results

20:30 Wolverhampton Free Replays On Attheraces.com Handicap (6)

1st 9 Aradena (Ire) 2/1
2nd 5 Zartaj (Usa) 4/1
3rd 3 Eltham Palace 13/2
  • Winning Trainer: James Fanshawe
  • Winning Jockey: Daniel Tudhope
  • Distances: 1m 1f 104y
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 34
Full result

20:00 Wolverhampton Cazoo Novice Stakes (5)

1st 3 Zoom Tiger (Ire) 13/8
2nd 2 Ciotog (Ire) 4/1
3rd 1 Resumption 5/2
  • Winning Trainer: Andrew Balding
  • Winning Jockey: Cieren Fallon
  • Distances: 1m 142y
  • Runners: 6 ran
  • Non runners: 7
Full result

19:30 Wolverhampton Sky Sports Racing Sky 415 Handicap (4)

1st 1 Thegreatestshowman 9/2
2nd 3 Benefit Street (Ire) 9/1
3rd 6 Rose Hip 10/1
  • Winning Trainer: Amy Murphy
  • Winning Jockey: Stefano Cherchi
  • Distances: 5f 21y
  • Runners: 10 ran
  • Non runners: 11
Full result

19:00 Wolverhampton Cazoo Handicap (5)

1st 9 Ivynator (Ire) 9/2
2nd 4 Duke Of Verona (Ire) 10/1
3rd 5 Nicks Not Wonder 7/1
  • Winning Trainer: Charlie Fellowes
  • Winning Jockey: Stevie Donohoe
  • Distances: 1m 4f 51y
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 17
Full result

18:30 Wolverhampton Read Hollie Doyle's Column On Attheraces.com Ebf Restricted Novice Stakes (4) (D.ii)

1st 4 Dakota Power 5/2
2nd 9 Macon Belle 11/1
3rd 10 Fristel (Ire) 20/1
  • Winning Trainer: Roger Teal
  • Winning Jockey: Cieren Fallon
  • Distances: 6f 20y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 2
Full result

18:00 Wolverhampton Read Hollie Doyle's Column On Attheraces.com Ebf Restricted Novice Stakes (4) (D.i)

1st 6 Resilience 9/2
2nd 8 Exclusive Times 16/1
3rd 7 Boadicea Belle (Ire) 20/1
  • Winning Trainer: Sylvester Kirk
  • Winning Jockey: Callum Shepherd
  • Distances: 6f 20y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 23
Full result

17:30 Wolverhampton Follow @Attheraces On Twitter Handicap (6)

1st 6 Visions Of Glory (Ire) 7/2
2nd 7 Light Up Our Stars (Ire) 15/2
3rd 8 Come On Linda 4/1
  • Winning Trainer: William Knight
  • Winning Jockey: Callum Shepherd
  • Distances: 7f 36y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 24
Full result

17:25 Gowran Park Betvictor Casino Handicap (D.ii)

1st 3 Slieve Bearnagh (Ire) 7/1
2nd 10 Fennor Cross (Ire) 5/2
3rd 7 Clear Quartz (Ire) 14/1
  • Winning Trainer: M. Halford, Ireland
  • Winning Jockey: R. P. Whelan
  • Distances: 1m 1f 110y
  • Runners: 17 ran
  • Non runners: 3
Full result

17:22 Plumpton Josh Gifford Memorial Mares' Handicap Hurdle (5)

1st 0 Achy Breaky Heart (Ire) 1/2
2nd 0 Jungle Prose (Ire) 16/5
3rd 0 Sinndarella (Fr) 17/2
  • Winning Trainer: Milton Harris
  • Winning Jockey: Mitchell Bastyan
  • Distances: 3m 217y
  • Runners: 4 ran
  • Non runners: 12
Full result

17:15 Pontefract Racing Tv Club Day Handicap (4)

1st 1 Black Friday 11/2
2nd 10 Show Me Show Me 40/1
3rd 4 Ey Up It's Maggie 4/1
  • Winning Trainer: R. Mike Smith
  • Winning Jockey: Andrew Breslin
  • Distances: 5f 3y
  • Runners: 14 ran
  • Non runners: 12
Full result

17:05 Bath Cazoo Amateur Jockeys' Handicap (6)

1st 10 My Brother Mike (Ire) 9/2
2nd 3 Street Jester 5/1
3rd 7 Limelighter 10/1
  • Winning Trainer: John Stimpson
  • Winning Jockey: Mr Adam O'shea
  • Distances: 1m 3f 137y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 14
Full result

17:00 Wolverhampton Cazoo Apprentice Handicap (6)

1st 8 Mustang Kodi (Ire) 3/1
2nd 2 Baileys Warrior 25/1
3rd 7 Graces Quest 17/2
  • Winning Trainer: Brett Johnson
  • Winning Jockey: Rhys Clutterbuck
  • Distances: 1m 4f 51y
  • Runners: 9 ran
  • Non runners: 8
Full result

16:55 Gowran Park Betvictor Casino Handicap (D.i)

1st 1 Sweet November (Fr) 17/2
2nd 10 The Lady's Bid (Ire) 12/1
3rd 18 Lady Leanora (Ire) 13/2
  • Winning Trainer: John Mcconnell, Ireland
  • Winning Jockey: Seamie Heffernan
  • Distances: 1m 1f 110y
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 44
Full result

16:50 Plumpton Aldaniti Partnership Novices' Handicap Chase (5)

1st 0 Brother Pat 6/4
2nd 0 Regaby (Ire) 5/2
3rd 0 On The Meter (Ire) 14/1
  • Winning Trainer: Donald Mccain
  • Winning Jockey: Theo Gillard
  • Distances: 3m 1f 152y
  • Runners: 4 ran
  • Non runners: 8
Full result

16:40 Pontefract Steve Lumb Quest For The Cheapest Pint Handicap (5) (D.ii)

1st 5 Yukon Mission (Ire) 4/1
2nd 9 True Blue Moon (Ire) 7/2
3rd 7 Elegant Erin (Ire) 4/1
  • Winning Trainer: John Quinn
  • Winning Jockey: Jason Hart
  • Distances: 6f
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 0
Full result

16:30 Bath Follow @Attheraces On Twitter Handicap (6) (D.ii)

1st 11 Just Amber 7/2
2nd 6 Aviary 18/1
3rd 10 Order Of St John 12/1
  • Winning Trainer: Clive Cox
  • Winning Jockey: Hector Crouch
  • Distances: 1m
  • Runners: 13 ran
  • Non runners: 1
Full result

16:22 Gowran Park Get A Run For Your Money With Betvictor Handicap (D.ii)

1st 2 Astrophysicist 17/2
2nd 3 Estoppel (Ire) 15/2
3rd 14 Graduate Of Honour (Ire) 18/1
  • Winning Trainer: Gearoid Patrick Brouder, Ireland
  • Winning Jockey: Shane Foley
  • Distances: 1m 1f 110y
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 3
Full result

16:15 Plumpton Southern Cranes & Access Ltd Handicap Hurdle (3)

1st 0 Royaume Uni (Ire) 4/7
2nd 0 Laura Bullion (Ire) 16/1
3rd 0 Peterborough (Fr) 12/1
  • Winning Trainer: Gary Moore
  • Winning Jockey: Niall Houlihan
  • Distances: 1m 7f 195y
  • Runners: 6 ran
  • Non runners: 7
Full result

16:05 Pontefract Steve Lumb Quest For The Cheapest Pint Handicap (5) (D.i)

1st 1 Patsy Fagan (Ire) 12/1
2nd 2 Stallone (Ire) 2/1
3rd 11 Dream Together (Ire) 16/1
  • Winning Trainer: Richard Fahey
  • Winning Jockey: Paul Hanagan
  • Distances: 6f
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 27
Full result

15:55 Bath Follow @Attheraces On Twitter Handicap (6) (D.i)

1st 1 Never Said Nothing (Ire) 9/1
2nd 9 Mabo 18/1
3rd 4 Blue Hero (Can) 11/4
  • Winning Trainer: Mark Loughnane
  • Winning Jockey: Philip Prince
  • Distances: 1m
  • Runners: 14 ran
  • Non runners: 37
Full result

15:47 Gowran Park Get A Run For Your Money With Betvictor Handicap (D.i)

1st 20 Derry Lad (Ire) 11/1
2nd 5 While You're Up (Ire) 17/2
3rd 10 Wonder Spirit 5/1
  • Winning Trainer: Kevin Thomas Coleman, Ireland
  • Winning Jockey: J. Coen
  • Distances: 1m 1f 110y
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 36
Full result

15:40 Plumpton Bob Champion Cancer Trust Novices' Chase (3)

1st 0 Up The Straight (Ire) 2/1
2nd 0 Pisgah Pike (Ire) 9/2
  • Winning Trainer: Richard Rowe
  • Winning Jockey: Niall Houlihan
  • Distances: 2m 3f 164y
  • Runners: 2 ran
  • Non runners: 7
Full result

15:35 Greyville Hollywoodbets Bright Future Fm 65 Handicap (F & M)

1st 2 Capriccio (Saf) 25/4
2nd 1 Harper's Dream (Saf) 50/9
3rd 5 Flower Season (Saf) 50/7
  • Winning Trainer: P. M. Gadsby, South Africa
  • Winning Jockey: Muzi Yeni
  • Distances: 5f 212y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 3
Full result

15:30 Pontefract Allen Hinchcliffe Memorial Handicap (4)

1st 2 Thunderclap (Ire) 11/4
2nd 3 Molinari (Ire) 15/2
3rd 4 Myristica (Ire) 4/1
  • Winning Trainer: Hughie Morrison
  • Winning Jockey: Jason Hart
  • Distances: 1m 2f 5y
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 15
Full result

15:20 Bath Racing Welfare For All Of Racing's People Handicap (4)

1st 9 Barshaa 9/2
2nd 6 Brains (Ire) 7/2
3rd 12 Mumtaaz (Ire) 13/2
  • Winning Trainer: Simon & Ed Crisford
  • Winning Jockey: Jack Mitchell
  • Distances: 1m
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 12
Full result

15:12 Gowran Park Lengthen Your Odds With Betvictor Handicap

1st 2 Lust (Ire) 2/1
2nd 9 Skilled Warrior (Ire) 9/2
3rd 7 Ones Are Wild 13/2
  • Winning Trainer: G. M. Lyons, Ireland
  • Winning Jockey: C. T. Keane
  • Distances: 1m
  • Runners: 9 ran
  • Non runners: 8
Full result

15:05 Plumpton Summertree Novices' Handicap Hurdle (5)

1st 0 Hackbridge 10/3
2nd 0 Sergeant (Fr) 5/6
3rd 0 Uncle O 12/1
  • Winning Trainer: Pat Phelan
  • Winning Jockey: Niall Houlihan
  • Distances: 1m 7f 195y
  • Runners: 7 ran
  • Non runners: 10
Full result

15:00 Greyville Soccer Any15 Mr 66 Handicap

1st 1 Forest Jump (Saf) 50/9
2nd 2 Running Freely (Saf) 91/20
3rd 9 Sovereign Soldier (Saf) 40/1
  • Winning Trainer: D. W. Moore, South Africa
  • Winning Jockey: Keagan De Melo
  • Distances: 6f 211y
  • Runners: 11 ran
  • Non runners: 1
Full result

14:55 Pontefract Phil Bull Trophy Conditions Stakes (2)

1st 1 Stag Horn 4/7
2nd 4 Notation (Ire) 9/1
3rd 2 Warranty (Fr) 50/1
  • Winning Trainer: Archie Watson
  • Winning Jockey: Hollie Doyle
  • Distances: 2m 2f 2y
  • Runners: 5 ran
  • Non runners: 3
Full result

14:52 Compiegne Prix Francois De Chevigny Cross-Country Chase

1st 0 Prengarde (Fr) 1/1
2nd 0 Virtus D'estruval (Fr) 39/10
3rd 0 Surdoue De Ballon (Fr) 89/10
  • Winning Trainer: H&G.lageneste & Macaire, France
  • Winning Jockey: Kilian Dubourg
  • Distances: 2m 7f 80y
  • Runners: 6 ran
  • Non runners: 0
Full result

14:45 Bath Read Hollie Doyle's Column On Attheraces.com Handicap (4)

1st 6 Carp Kid (Ire) 7/1
2nd 5 Knowing 4/1
3rd 1 Fierospeed (Ire) 4/1
  • Winning Trainer: John Flint
  • Winning Jockey: Kieran O'neill
  • Distances: 1m 2f 37y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 10
Full result

14:37 Gowran Park Extra Places Everyday At Betvictor (C & G) Maiden

1st 4 Secret Vision (Ire) 33/1
2nd 1 Tall Story (Ire) 6/4
3rd 6 Equus Deus (Ire) 4/1
  • Winning Trainer: Mark Mcniff, Ireland
  • Winning Jockey: G. M. Ryan
  • Distances: 1m
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 13
Full result

14:35 Clairefontaine Prix De L'etablissement Des Ventes Handicap

1st 8 Barc (Fr) 12/1
2nd 7 Si J'ailela (Fr) 4/1
3rd 12 Losada (Fr) 46/10
  • Winning Trainer: D. Smaga, France
  • Winning Jockey: Megane Peslier
  • Distances: 1m 3f 205y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 0
Full result

14:30 Plumpton Nick Embiricos Memorial 2021 Handicap Chase (5)

1st 0 Salamanca School (Fr) 16/5
2nd 0 Auld Sod (Ire) 22/1
3rd 0 Raven's Tower (Usa) 13/2
  • Winning Trainer: Warren Greatrex
  • Winning Jockey: Gavin Sheehan
  • Distances: 2m 3f 164y
  • Runners: 4 ran
  • Non runners: 9
Full result

14:25 Greyville Online Form Guide Www.gallop.co.za Mr 66 Handicap

1st 1 Royal Monarch (Saf) 10/1
2nd 8 Patronage (Saf) 25/7
3rd 2 Calgary (Saf) 25/7
  • Winning Trainer: M. D. Miller, South Africa
  • Winning Jockey: Serino Moodley
  • Distances: 6f 211y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 0
Full result

14:20 Pontefract British Stallion Studs Ebf Silver Tankard Stakes (Listed) (1)

1st 2 Mr Professor (Ire) 16/1
2nd 3 Westover 8/11
3rd 4 Approachability 8/1
  • Winning Trainer: Alice Haynes
  • Winning Jockey: Silvestre De Sousa
  • Distances: 1m 6y
  • Runners: 10 ran
  • Non runners: 9
Full result

14:17 Compiegne Prix Du Simplon Huandicap Hurdle

1st 0 Gilou Cat (Fr) 44/10
2nd 0 Capodimonte (Fr) 31/10
3rd 0 Kapteen (Fr) 28/10
  • Winning Trainer: A. Fouassier, France
  • Winning Jockey: Maxime Bonsergent
  • Distances: 2m 1f 197y
  • Runners: 9 ran
  • Non runners: 0
Full result

14:10 Bath Sky Sports Racing Sky 415 Handicap (5)

1st 4 Wholelotafun (Ire) 14/1
2nd 2 Meadram 5/1
3rd 9 Beryl Burton 6/1
  • Winning Trainer: J. S. Moore
  • Winning Jockey: John Egan
  • Distances: 1m 2f 37y
  • Runners: 14 ran
  • Non runners: 14
Full result

14:02 Gowran Park Betvictor Proud To Support Irish Racing Fillies Maiden

1st 2 Punakha (Ire) 13/8
2nd 3 New York Angel (Ire) 11/8
3rd 17 Inveterate (Ire) 7/1
  • Winning Trainer: W. Mccreery, Ireland
  • Winning Jockey: William James Lee
  • Distances: 1m
  • Runners: 15 ran
  • Non runners: 18
Full result

14:00 Clairefontaine Prix Des Astrances Claiming Handicap

1st 7 Diva Du Dancing (Fr) 68/10
2nd 8 Don Ramiro (Ire) 48/10
3rd 1 Aiguiere D'argent (Fr) 14/10
  • Winning Trainer: Richard Chotard, France
  • Winning Jockey: Theo Bachelot
  • Distances: 7f 210y
  • Runners: 9 ran
  • Non runners: 0
Full result

13:55 Plumpton Remembering The Great Andy Stewart Novices' Hurdle (4)

1st 0 Midnights Legacy 1/5
2nd 0 Oslo 7/2
3rd 0 Cobbs Corner (Ire) 28/1
  • Winning Trainer: Alan King
  • Winning Jockey: Tom Cannon
  • Distances: 1m 7f 195y
  • Runners: 3 ran
  • Non runners: 10
Full result

13:50 Greyville Track & Ball Gaming Fm 84 Handicap (F & M)

1st 3 Jackson Wells (Saf) 50/9
2nd 2 Montfort (Saf) 50/3
3rd 1 Quepid (Saf) 20/11
  • Winning Trainer: M. Dixon, South Africa
  • Winning Jockey: Ashton Arries
  • Distances: 7f 210y
  • Runners: 10 ran
  • Non runners: 1
Full result

13:45 Pontefract Harriet Bethell's Ijf Pontefract Course Walk Nursery Handicap (5)

1st 6 Reelemin 3/1
2nd 1 Greatness Awaits (Ire) 5/1
3rd 13 Zimmerman 66/1
  • Winning Trainer: Hughie Morrison
  • Winning Jockey: Jason Hart
  • Distances: 1m 6y
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 14
Full result

13:42 Compiegne Prix Elisa Chase (Fillies And Mares)

1st 0 Hispanic Moon (Fr) 19/10
2nd 0 Hacienda (Fr) 26/10
3rd 0 Garbure (Fr) 87/10
  • Winning Trainer: David Cottin, France
  • Winning Jockey: Kevin Nabet
  • Distances: 2m 3f 85y
  • Runners: 7 ran
  • Non runners: 0
Full result

13:35 Bath Racing Staff Week 2021 Restricted Novice Stakes (5)

1st 2 Glamorous Express (Ire) 22/1
2nd 7 Mr Beaufort 85/40
3rd 3 Willoughby Bay (Ire) 1/1
  • Winning Trainer: Ronald Harris
  • Winning Jockey: Trevor Whelan
  • Distances: 5f 10y
  • Runners: 14 ran
  • Non runners: 10
Full result

13:30 Gowran Park Betvictor Loyalty Club Nursery Handicap

1st 12 Pale Moonlight (Ire) 11/1
2nd 6 Dahomey (Ire) 80/1
2nd 2 Mister Wilson (Ire) 6/1
  • Winning Trainer: D. K. Weld, Ireland
  • Winning Jockey: C. T. Keane
  • Distances: 1m
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 14
Full result

13:25 Clairefontaine Prix Des Liserons Claimer

1st 5 She's Evaporust (Ire) 14/10
2nd 12 Uri (Fr) 17/1
3rd 6 Maquignon (Fr) 42/1
  • Winning Trainer: Tim Donworth, France
  • Winning Jockey: Guillaume Trolley De Prevaux
  • Distances: 1m 208y
  • Runners: 13 ran
  • Non runners: 0
Full result

13:15 Pontefract Northern Commercials Iveco And Fiat Restricted Novice Stakes (5)

1st 10 Greenbarn 11/4
2nd 4 Manila Scouse 1/1
3rd 8 Barneys Gift (Fr) 14/1
  • Winning Trainer: Michael Dods
  • Winning Jockey: Connor Beasley
  • Distances: 6f
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 14
Full result

13:15 Greyville Www.goldcircle.co.za Conditional Graduation

1st 5 Naval Secret (Saf) 5/1
2nd 4 Pink Floyd (Saf) 20/1
3rd 6 African Skyline (Saf) 50/7
  • Winning Trainer: D. C. Howells, South Africa
  • Winning Jockey: Muzi Yeni
  • Distances: 7f 210y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 1
Full result

13:07 Compiegne Prix La Fregate Hurdle (Fillies)

1st 0 Histoire Rose (Fr) 11/10
2nd 0 Bougie Has (Fr) 34/1
3rd 0 Hermine Des Obeaux (Fr) 9/1
  • Winning Trainer: Mlle D. Mele, France
  • Winning Jockey: James Reveley
  • Distances: 2m 1f 197y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 0
Full result

13:00 Bath Cazoo Handicap (6)

1st 12 Glamorous Force 3/1
2nd 7 Gherkin 11/2
3rd 3 Atyaaf 9/2
  • Winning Trainer: Ronald Harris
  • Winning Jockey: Mark Crehan
  • Distances: 5f 10y
  • Runners: 16 ran
  • Non runners: 5
Full result

12:50 Clairefontaine Prix Des Equidays Handicap

1st 6 Bellaciaociao (Fr) 56/10
2nd 9 High Lady (Fr) 63/10
3rd 15 Rue Des Irlandais (Ire) 17/1
  • Winning Trainer: Jean-Claude Rouget, France
  • Winning Jockey: Cristian Demuro
  • Distances: 1m 3f 205y
  • Runners: 15 ran
  • Non runners: 1
Full result

12:40 Greyville Gold Circle Racing Youtube Channel Maiden Plate (F & M)

1st 7 Evening Primrose (Saf) 20/7
2nd 2 Cashew (Saf) 5/2
3rd 4 Port Adelaide (Aus) 10/3
  • Winning Trainer: G. Van Zyl (Jnr), South Africa
  • Winning Jockey: S'manga Khumalo
  • Distances: 7f 210y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 2
Full result

12:25 Compiegne Prix Roger Saint Chase (Listed)

1st 0 Starlet Du Mesnil (Fr) 1/1
2nd 0 Placenet (Fr) 67/10
3rd 0 Hermes De Mee (Fr) 82/10
  • Winning Trainer: Francois Nicolle, France
  • Winning Jockey: Bertrand Lestrade
  • Distances: 2m 2f 196y
  • Runners: 7 ran
  • Non runners: 1
Full result

12:05 Greyville Gold Circle Horses To Follow Podcast Maiden Plate

1st 6 Bourbon Beat (Saf) 50/7
2nd 2 Jack In The Box (Saf) 20/7
3rd 5 Head Gardener (Saf) 5/4
  • Winning Trainer: D. C. Howells, South Africa
  • Winning Jockey: Jason Gates
  • Distances: 1m 1f 98y
  • Runners: 8 ran
  • Non runners: 1
Full result

11:50 Compiegne Prix Loggia Hurdle (Fillies)

1st 0 La Manigance (Fr) 29/10
2nd 0 Angie (Fr) 24/10
3rd 0 Marta Lady (Fr) 36/1
  • Winning Trainer: Francois Nicolle, France
  • Winning Jockey: Theo Chevillard
  • Distances: 2m 198y
  • Runners: 6 ran
  • Non runners: 0
Full result

11:30 Greyville Download The Race Card Online Www.goldcircle.co.za Maiden Plate (F & M)

1st 2 Gimme A Lullaby (Saf) 17/2
2nd 5 Poppy Of Bayeux (Saf) 23/15
3rd 11 Perfect Appeal (Saf) 4/1
  • Winning Trainer: Y. Govender, South Africa
  • Winning Jockey: Ashton Arries
  • Distances: 5f 212y
  • Runners: 12 ran
  • Non runners: 0
Full result

11:20 Compiegne Prix Vatelys Chase (Listed)

1st 0 Gibralfaro (Fr) 38/10
2nd 0 Iamastar (Fr) 10/1
3rd 0 Bahiosun (Fr) 24/1
  • Winning Trainer: Francois Nicolle, France
  • Winning Jockey: Geoffrey-Gilles Vibert
  • Distances: 2m 1f 33y
  • Runners: 7 ran
  • Non runners: 0
Full result

11:00 Greyville All To Come Maiden Plate (3-Year-Olds)

1st 8 Iron Bark (Saf) 25/4
2nd 5 Beechamwood Boy (Saf) 50/7
3rd 2 Love On Time (Saf) 1/1
  • Winning Trainer: G. Van Zyl (Jnr), South Africa
  • Winning Jockey: S'manga Khumalo
  • Distances: 5f 212y
  • Runners: 10 ran
  • Non runners: 0
Full result

10:50 Compiegne Prix De Bourges Hurdle

1st 0 Kyrov (Fr) 1/2
2nd 0 Foxfire Glow (Fr) 75/10
3rd 0 Hunion Delablairie (Fr) 34/1
  • Winning Trainer: Francois Nicolle, France
  • Winning Jockey: G. Richard
  • Distances: 2m 198y
  • Runners: 7 ran
  • Non runners: 0
Full result

Get the latest fast racing results just seconds after the horses pass the winning post. We instantly provide you with the 3/4 places and SP for each horse. Covering all races across the UK, Ireland and international race meetings. If you want more details of each race head over to full results page where you will find all it all and more.