България, Първа лига: Берое - Витоша (Бистрица)

Четвъртият в Първа лига Берое приема последния в класирането Витоша Бистрица днес от 15 часа в Стара Загора с мисъл за предстоящите битки във втората фаза на шампионата.

Берое - Витоша (Бистрица)
Събота - 15 часа
Коефициенти за мача: Берое @ 1.132/15, Витоша @ 18.017/1, Равен @ 7.06/1

Двубоят днес е от последния кръг на редовния сезон. Това ще наложи някои промени в състава, като целта на треньора Александър Томаш е да даде почивка на част от титулярите и да експериментира някои тактически елементи.

Шанс за дебют ще получи вратарят Георги Аргилашки. В защита ще действат Желев и ветеранът Пенев вместо Луони. Иван Иванов и националът Камен Хаджиев ще действат в сърцето на защитата, а в халфовата линия ще се наредят Райнов, Охене и Адамович.

Атаката ще води Мартин Камбуров, който гони своята цел - гол номер 200 в елита. В момента пловдивчанинът има 198.

Заради наказание среща ще пропусне Педро Еуженио, а Иван Бандаловски и Георги Динков са с травми.

В историята на най-високото ниво на българския футбол Берое се е срещал с Витоша само веднъж, като спечели с 1:0 с гол на Еуженио.

Бистричани понесоха удар вчера, като загубиха вратаря Християн Василев, който счупи пръст. На негово място ще застане 19-годишният Николай Георгиев, който ще дебютира в професионалния футбол.

Препоръчителен залог: За под 2.5 гола @ 2.206/5